27 érem Dunaújvárosban

Beküldte Webadmin - 2019, szeptember 15 - 18:08
A DKKSE érmesei Dunaújvárosban

Dunaferr Kupa 2019 beszámoló

A hétvégén került megrendezésre Dunaújvárosban, a Kikötői-öbölben a 2019. évi Dunaferr Kupa.

Szikrázó napsütés, és kellemes, majdnem nyári meleg várta a versenyzőket vasárnap Dunaújvárosban, a két napos verseny második napján. Egyesületünk versenyzői csak a második napon voltak érdekeltek, csak ezen a napon voltak futamaink.

Sportolóink egy részének sajnos nem alakult igazán jól a nap, nem mindenki tudta az elképzelései szerint zárni a futamát, de összességében elégedettek lehetünk, remek eredmények születtek, szépen alakult a nap. Versenyzőink egyéni, páros és váltó versenyekben, 27db érmet gyűjtöttek.

Az U8-U9-es előkészítő korosztály ezen a versenyen is ügyességi feladatokat kapott, amit minden elindult sportolónk remekül végre is hajtott, amiért érem, és ajándék díjazásban részesültek.

U8-U9-es korosztályú érmes versenyzőink:

• Fodor Imre
  • Nagy Máté
  • Vályi Viktória

Nagyobb versenyzőink (U10+), szokás szerinti rendszerben versenyeztek. Egyéni, és páros versenyszámokban 2000 méteres futamok voltak, míg a váltó versenyekben 200 méteren versenyeztek. Egyéni, páros, valamint váltó versenyszámokban, 11 futamban, összesen 24 érmet gyűjtöttek versenyzőink. 2db arany, 16db ezüst, és 6db bronzéremmel gazdagodott versenyzőink éremgyűjteménye.