Dunaferr Kupa 2018 -beszámoló

Beküldte Webadmin - 2018, szeptember 23 - 20:39
A DKKSE csapata Dunaújvárosban a Dunaferr Kupán

2018 szeptember 23.-án, 52. alkalommal került megrendezésre a Dunaferr Kupa, Dunaújvárosban, a Kikötői-öbölben.

Egyesületünk 15 futamba, 25 versenyzőt nevezett, és a korábbi versenyektől eltérően, most betegség miatt senkinek sem kellett kihagynia a versenyt, így minden kis kajakosunk el tudott indulni.

Összesen 15, 13 egyéni, és 2 váltó futamban voltunk érdekeltek. A 15 futamból 13-ban sikerült kis kajakosainknak érmet szerezniük, volt, amelyik futamban többet is :)

Kis kajakosaink összesen 25 érmet gyűjtöttek.

Egyéni versenyszámokban 5 aranyérmet, 1 ezüstérmet, és 12 bronzérmet gyűjtöttek versenyzőink, míg a váltó versenyekben, 2 futamban sikerült aranyérmet szerezni.

Külön említésre méltóak az első, és második versenyes kis kajakosaink.

Nagy Ákos, aki első versenyesként, pár hetes edzés után 4. helyen befutva bronzérmet szerzett.

Életük második kajak-kenu versenyén, Blényesi Réka, és Vályi Viktória aranyérmet, Blényesi Luca, és Harnos Maja pedig bronzérmet szereztek.

Eredményes nap volt, minden kis versenyzőnk kitett magáért, mindenkire büszkék vagyunk.

>>> A Dunaferr Kupa fényképalbuma megtekinthető a Facebook oldalunkon ITT <<<

Érmes versenyzőink:

  • Mészáros Fanni (Gepárd) MK-1 női U12 2000m 1. hely
  • Fajta Kira MK-1 női U11 2000m 1. hely
  • Láng Rege Réka MK-1 női U9 2000m 1. hely
  • Blényesi Réka MK-1 női U9 500m 1.hely
  • Vályi Viktória MK-1 női U8 500m 1. hely
  • Bélavári Martin Tibor, Mazula Levente, és Pesti István Gergő MK-1 férfi U10-U11 3x200 váltó 1. hely
  • Fajta Kira, Furtai Viktória, és Szeile Bernadett Klaudia MK-1 női U10-U11 3x200m váltó 1. hely
  • Jancsó Levente MK-1 férfi U11 2000m 2. hely
  • Mazula Levente MK-1 férfi U11 2000m 3. hely
  • Blényesi Luca MK-1 női U9 500m 3. hely
  • Vályi Veronika Tünde K1 női U14 2000m 4. hely
  • Szeile Bernadett Klaudia MK-1 női U11 2000m 4. hely
  • Furtai Viktória MK-1 női U10 2000m 4. hely
  • Fajta Amina MK-1 női U9 2000m 4. hely
  • Mészáros Enikő MK-1 női U9 500m 4. hely
  • Harnos Maja MK-1 női U11 500m 4. hely
  • Nagy Ákos MK-1 férfi 500m 4. hely
  • Furtai Ferenc K-1 férfi U13 2000m 5. hely
  • Barta Nikolett MK-1 női U12 2000m 5. hely
  • Barta Csanád Márk MK-1 férfi U10 2000m 5. hely
  • Bélavári Martin Tibor MK-1 férfi U11 2000m 6. hely

 

Szívből Gratulálunk minden érmes, és nem érmes versenyzőnknek egyaránt.

Hajrá DKKSE!

 

Mészáros Fanni (Gepárd) 1. hely
Fajta Kira 1. hely
Láng Rege Réka 1. hely
Vályi Viktória 1. hely
Blényesi Réka 1. hely, Blényesi Luca 3. hely, Mészáros Enikő 4. hely
Bélavári Martin Tibor, Mazula Levente, és Pesti István Gergő 1. hely
Fajta Kira, Furtai Viktória, és Szeile Bernadett Klaudia 1. hely
Jancsó Levente 2. hely
Mazula Levente 3. hely
Vályi Veronika Tünde 4. hely
Szeile Bernadett Klaudia 4. hely
Furtai Viktória 4. hely
Fajta Amina 4. hely
Harnos Maja 4. hely
Nagy Ákos 4. hely
Furtai Ferenc 5. hely
Barta Nikolett 5. hely
Barta Csanád Márk 5. hely
Bélavári Martin Tibor 6. hely